top of page
zespoły koncertowe
DSC_0907_edytowane.jpg

Śląska Orkiestra Dęta

       Orkiestry dęte na śląsku można zestawić w jednym rzędzie z jeziorami na Mazurach, czy wadowickimi kremówkami. Zdają się tworzyć perfekcyjną symbiozę, w której jeden element nie mógłby istnieć bez tego drugiego. 

      "Śląska Orkiestra Dęta" jest natomiast kwintesencją tego, co Śląsk może nam zaoferować w kontekście sztuki. Wielkie dzieła symfoniczne, muzyka rozrywkowa i filmowa, utwory lokalnych kompozytorów. Dla nich wszelkie limity i ograniczenia nie istnieją.

Śląski Kwintet Dęty

       Niełatwo jest wyobrazić sobie idealnie zestrojoną, wielofunkcyjną maszynę, która każde z powierzonych jej zadań będzie wykonywać z najwyższą starannością, dając produkt najlepszej jakości.

     "Silesian Brass Quintet" to zespół posiadający w swoim repertuarze kilkaset utworów. Koncerty muzyki klasycznej, filmowej, rozrywkowej, koncerty edukacyjne to tylko drobna część tego, na co naprawdę ich stać. 

034-Silesian_Art_Factory.jpg
134-Silesian_Art_Factory.jpg

Estetique Brass Quartet

       Prawdopodobnie istnieje na świecie ktoś, kto nie przepada za muzyką filmową. Żadnemu z Nas nie było jednak dane go spotkać. 

       Autorskie, niespotykane nigdzie indziej aranżacje utworów zaczerpniętych wprost z kinowych sal. 

John Williams, Hans Zimmer, James Horner, wielu innych znakomitych twórców i ich największe dzieła w czterogłosowych instrumentacjach.

To właśnie "Estetique Brass Quartet"

bottom of page